Dark Romantic Club

English

Русский

Қазақша

Česky

Українська

Español

 

Dark Romantic Club je kreativní komunita, jejíž tvorbou jsme inspirovali (e.g. příklady soukromých literárních salonů a klubů 18. - 19. století).
Je to kruh stejně smýšlejících lidí, kteří do jisté míry sdílejí estetické chutě, názory a jsou schopni přátelské a konstruktivní komunikace o tvůrčích tématech.

Hlavní formou naší současné činnosti jsou literární čtení, ale mezi naše zájmy patří také společné výlety a procházky, návštěvy muzeí a výstav, filmové projekce, přednášky a semináře, fotografické projekty a mnohem víc.

Jednoduše řečeno, pokud hledáte přátelské publikum, které by si poslechlo Vaši báseň, chcete diskutovat o díle vašeho oblíbeného autora nebo chcete najít společnost na procházku do svého oblíbeného muzea - možná jsme těmi pravými.

Klub je nezisková komunita a nemá vstupní poplatek.

Proč se nazývá klub Dark Romantic? Protože velká část naší tvořivosti, kterou sdílíme, a světoví klasici, které zde čteme, sledujeme a diskutujeme, nějak koreluje s takovými žánry a subgenry jako je gotika, mystika, hrůza, magický realismus, temná fantazie a tak dále.