Dark Romantic Club

English

Русский

Қазақша

Česky

Українська

Español

 

Dark Romantic Club - творче товариство, при створенні якого ми надихалися прикладом приватних літературних салонів і клубів XVIII - XIX століть.

Це коло однодумців, що певною мірою поділяють естетичні смаки і погляди один одного, здатних до доброзичливого та конструктивного спілкування на творчі теми.

 

Основна форма нашої діяльності на даний момент - літературні читання, але в сферу наших інтересів входять також спільні екскурсії і прогулянки, відвідування музеїв і виставок, кіноперегляди, лекції та семінари, фотопроекти та багато іншого.

 

Простіше кажучи, якщо ви шукаєте доброзичливу аудиторію, яка б послухала ваш вірш, або хотіли б обговорити творчість вашого улюбленого автора, або хочете знайти компанію для прогулянки в улюблений музей - можливо, нам з вами по дорозі.

 

Клуб є некомерційним товариством і не має вступного внеску.

 

Чому Dark Romantic? Тому що велика частина як нашої творчості, якою ми ділимося один з одним, так і тієї світової класики, яку ми тут читаємо, дивимося і обговорюємо, так чи інакше співвідноситься з такими жанрами і піджанрами як готика, містика, хоррор, магічний реалізм, dark fantasy і так далі.

 

Ми знаходимось у Санкт-Петербурзі, Москві, Казані, Нижньому Новгороді та Рязанi в Росії, та в Празі в Чехії, але ми раді вітати всіх з будь-якої частини земної кулі.

 

Не вагайтеся зв'язатися з нами через нашу електронну адресу.

 

Усі кажуть, що в кінці часів не буде майстрів. Я не можу зрозуміти цього. Такі рослини, як півонії, азалії і камелії, будуть квітувати незалежно від того, настав кінець світу чи ні. Більш того, якщо люди подивляться на всі боки, вони побачать, що в наш час теж  існують майстри різних мистецтв. Однак люди продовжують міркувати про те, що світ доживає свої останні дні, і тому вважають, що можна не докладати зусиль. Це ганебно. Поганих часів не буває (с) Хагакуре